Завърши подготвителният лагер на ОФК "Поморие" в Сопот

17:18, 01 юли 15 25 373 Шрифт:
Новопостъпилият в Б група отбор на ОФК „Поморие” бе на едноседмичен подготвителен лагер в Сопот. В дните между 24-ти и 30-ти юни  възпитаниците на треньора Малин Орачев изиграха три контроли, както следва: 24-ти юни с „Ботев” - Гълъбово; 27-ми юни с „Оборище” - Панагюрище и 30-ти юни с „Марица” - Пловдив.

Първата контролна среща  завърши с равен резултат 1:1, като в началото на мача Ахмед Ахмедов отбеляза точка в полза на Поморие, а съставът на “Ботев” се разписа във второто полувреме.

При двубоя с „Оборище” тимът ни отново поведе с гол от дузпа на Емил Гетов в 73-та минута. Секунди преди края обаче, противниковият отбор изравни.

Третата контролна среща донесе и третото равенство за ОФК “Поморие” в последния ден от лагера. Първото полувреме завърши при резултат 3:1 за пловдивчани, където Любомир Божинов  отбеляза от дузпа за нашия отбор. Посредством нови 2 гола на Ахмедов и Христов, играта завърши с резултат 3:3.

Следваща контролна среща на отбора на ОФК “Поморие” е на 04.07.2015 г. /събота/ от 18:00 часа с ФК “Добруджа” - Добрич.