"Локо" Русе завъртя 1:1 с "Добруджа" (снимки)

19:06, 04 сеп 16 / Спорт 25 381 Шрифт:
"Локомотив" Русе завърши 1:1 с "Добруджа" в среща от четвъртия кръг на Североизточната трета лига. Двубоят се игра на стадион "Дунав".

Мачът започна равностойно. В 13-ата минута гостите създадоха първото по-сериозно положение. Дясната греда обаче предотврати попадение.

В 25-ата минута "железничарите" също уцелиха греда. Динко Станчев навърза няколко бранители и стреля, но топката се отби от сглобката между десния и напречния стълб.

До края на първата част сериозни положения пред двете врати липсваха. Русенци разчитаха на удари и центрирания от статичните положения на Ивайло Кирилов и бързината на Динко Станчев, а добричлии предимно на постепенни атаки, които обаче бяха неутрализирани от противниковата отбрана.

След почивката "железничарите" започнаха по-активно. Радомир Хараланов и Мартин Иванов пропуснаха да отбележат от удобни ситуации.

Именно Мартин Иванов обаче бе точен в 62-ата минута след пробив отляво за 1:0.

В 72-ата минута равенството бе възстановено. Трима добричлии се измъкнаха сами срещу Пламен Сашев и Кристиян Пешков изравни за 1:1.

До края опитите и на двата отбора да променят резултата останаха неуспешни.