Мотокрос надпревара се проведе край Бяла

08:53, 01 май 17 25 405 Шрифт:

Народният представител Пламен Нунев и кметът на Бяла Димитър Славов наградиха победителите в традиционния мотокрос, който се състоя на мотополигона край града. Стотици зрители от Северна България наблюдаваха атрактивната надпревара, съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.

В клас 65 см3 първи стана Антон Славчев, следван от Живко Иванов и Борис Иванов. Радостин Михайлов заслужи златото в клас 85 см3. Втори е Живко Богданов, а трети – Станислав Гошев. Момчил Иванов зае първото място в клас МХ 2 след оспорвана битка по трудното заради калта трасе. Среброто взе Любомир Васев, а бронза – Румен Мирчев. Ивелин Манев се качи на първото място на почетната стълбичка в клас МХ 1. Харли Горов и Ивайло Иванов станаха негови подгласници. Владимир Попов е победител в клас МХ3 във възрастовата група до 40 години, а Атанас Петров – в групата над 40 години. Мартин Милев доказа с майсторска езда, че трябва да е първи в клас МХ АТВ Експерт. Стефан Крушков заслужи златото в клас МХ АТВ Хоби. Най – младият състезател при АТВ-ата Георги също получи купата си от народния представител.

Пламен Нунев поздрави Община Бяла за добрата организация и пожела в състезанието догодина да има още повече участници от цялата страна.