"Ботев" (Пловдив) разгроми с 5:0 "Септември" (София) (снимки)

20:50, 10 юли 15 / Спорт 25 290 Шрифт:
"Ботев" (Пловдив) разгроми с 5:0 "Септември" (София) в последната контрола на стадиона в "Коматево" тази вечер.

През първото полувреме пловдивчани доминираха над софиянци, но пропуснаха добри положения пред вратата на съперника. Първото попадение за "Ботев" бе отбелязано в 21-ата минута от централния нападател Алекс Колев.

През второто полувреме "жълто-черните" бяха повече от добри и вкараха още 4 гола във вратата на "Септември".  Мариян Огнянов реализира цели два гола в 49-ата и 51-ата минута от мача. Останалите две попадения бяха дело на Александър Колев и Християн Казаков.

Днес бе и официалното представяне на отбора на "Ботев", което се състоя минути преди контролата със "Септември". Това са: Иванов (Димитров), Филипов (Марин), Христов, Николов (Айтов), Златков, Васев (Казаков), Балтанов (Терзиев), Огнянов (Дрянов), Варела, Генов (Гамаков), Колев (Алексиев).