Отборите на „Поморие” и „Созопол” не успяха да излъчат победител

09:53, 04 ное 15 / Спорт 25 295 Шрифт:
Отборите на „Поморие” и „Созопол” не успяха да излъчат победител при провелото се вчера дерби от 12-тия кръг на „Б” група. Това съобщиха от пресцентъра на Община Поморие.

Двата състава разчитаха на сигурната игра и рядко се впускаха в рисковани атаки. През първото полувреме превъзходство показаха момчетата от ОФК „Поморие”, а през второто - домакините от „Созопол”.

Най-чистото положение за гол в мача възникна още в 8-та секунда, когато Славчо Шоколаров от ОФК “Поморие” разтресе напречната греда. В 24-та минута пък Диян Хаджиев опита да отбележи за "Созопол", но ударът му бе избит от Антон Иванов. Почти двадесет минути преди края на мача вратарят на гостите Янко Георгиев успя да отрази силен далечен удар на Емануил Манев и финалният резултат остана 0:0.

С 32 точки ОФК “Поморие” остава лидер в класирането, а следващата среща ще бъде на 8 ноември от 14.30 часа на стадион Поморие с отбора на ПФК “Ботев” Гълъбово.