"Загорец" с победа в турнира за Аматьорската купа

16:23, 18 ное 15 / Спорт 25 352 Шрифт:
Отборът на Загорец (Нова Загора) се класира за зоналния полуфинал на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига на югоизток. Възпитаниците на Мирослав Миндев се наложиха с 0:1 като гости над тима на Розова долина (Казанлък) и по този начин ще срещнат тима на ОФК Несебър в следващия етап на турнира.

Двубоят премина равностойно, като в редиците и на двата отбора личаха имената на редица юноши и футболисти, които получават по-рядко шанс за изява.

При нулево равенство двата отбора се прибраха на почивка.Единственото попадение в срещата реализира Хюсеин Филипов с глава в 70-ата минута, след центриране на Божидар Кацаров.

След победата, наставникът на Загорец (Нова Загора) Мирослав Миндев похвали футболистите си.

Съставът на Загорец – Иван Караманов, Щерев, Иван Жечев, Пламен Димитров, Хайри Мехмед, Георги Димитров, Коста Янев, Павел Янев, Божидар Кацаров, Хюсеин Филипов, Кристиян Милчев (Кристиян Насков, Георги Росенов, Веселин Начков)