"Ботев" загуби с 0:1 от "Лудогорец"

16:56, 02 дек 15 / Спорт 25 336 Шрифт:
"Ботев" (Пловдив) загуби с 0:1 двубоя с "Лудогорец" на стадиона в пловдивския квартал "Коматево". "Жълто-черните" не сътвориха нищо интересно в мача, като през повечето време се бранеха.

Единственото попадение отбеляза Кешеру в 29-ата минута на мача. Голът падна, след като играта бе спряна за известно време, а главният съдия я поднови в полза на "зелените" от Разград. Докато "Ботев" все още бе с 10 души, тъй като Пламен Николов получаваше медицинска помощ, Натанаил центрира бързо към Кешеру, който откри резултата.

През първото полувреме разградчани изпуснаха още няколко отлични положения, а "канарчетата" не впечатлиха с нищо. След попадението пък домакините тотално се разконцентрираха.

През второто полувреме "Ботев" малко живна, но атаките на "жълто-черните" така и не дадоха резултат.