Боян Ботево спечели футболен турнир в Караманци

17:09, 08 май 17 25 621 Шрифт:

Отборът на Боян Ботево спечели първото място във футболен турнир, който бе организиран от община Минерални бани.

В надпреварата се включиха общо шест отбора, разделени на две финални групи. В групите всички тимове изиграха по два мача по системата всеки срещу всеки. Така на финала един срещу друг се изправиха отборите на Боян Ботево и домакините от Караманци, които загубиха и взеха второто място.

Кметът на Националния курорт Минерални бани Мюмюн Искендер връчи на победителите коч. Финалистите от Караманци получиха агне. Такава беше наградата и за класиралите се на трето и четвърто място – съответно отборите на Минерални бани и Сърница.

Снимка: Topnovini.bg

Над 50 състезатели се включиха в шахматния турнир на открито за възрастни. Играеше се по една партия и на директна елиминация. Победител стана Янко Панайотов от Хасково, който взе и парична награда от 100 лева. Втори с приз от 50 лева остана Ерол Мухарем от Караманци. Трети се класира Наско Маринов от Хасково, който получи премия от 30 лева.